LIDER PROJEKTU

Szkoła ma długą tradycję w kształceniu technicznym, od momentu powstania w 1948 roku kształciła w różnych zawodach na poziomie średnim technicznym. Obecnie prowadzimy kształcenie zawodowe w zawodach: technik analityk, technik budownictwa, technik fotografii i multimediów, technik logistyki, technik mierniczy, technik weterynarii.

PARNER Z POLSKI

Specjalizujemy się w szkoleniach informatycznych i językowych dedykowanych osobom z dużym doświadczeniem zawodowym. Zajmujemy się także umiejętnościami miękkimi, m.in. radzeniem sobie ze stresem czy zapobieganiem wypaleniu zawodowemu.

Oferujemy również szkolenia z zakresu marketingu, finansów i analizy danych. Od początku naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 2500 osób dorosłych. Cieszymy się, że wiele osób wzięło udział w naszych szkoleniach kilkukrotnie. Przedmiotem naszych szczególnych wysiłków są osoby dorosłe z grup defaworyzowanych, głównie osoby z niepełnosprawnością i osoby ze starszych grup wiekowych. Od początku naszej działalności (2006 rok) działamy na dolnośląskim rynku pracy. Staramy się pozyskiwać środki ze środków zewnętrznych na realizację projektów wspierających osoby ze wskazanych grup docelowych.

PARTNER Z FINLANDII

Ankkapurha Culture Foundation (Fundacja Kultury Ankkapurha) jest organizacją wspierającą Centrum Młodzieży Anjala. Centrum Młodzieżowe Anjala jest częścią krajowej sieci ośrodków młodzieżowych. Rolę ośrodków młodzieżowych reguluje Ustawa o młodzieży. Ogólnonarodowe ośrodki młodzieżowe realizują misję non-profit i społeczną, wspierając dobre życie dzieci i młodzieży. Centra służą przede wszystkim regionalnym, krajowym i międzynarodowym działaniom młodzieży, obozom i szkołom przyrodniczym oraz działaniom młodzieży promującym aktywne obywatelstwo i wzmacnianie pozycji społecznej.

PARTNER Z CYPRU

Larnaka Tourism Board (Rada Turystyki Larnaki) została utworzona w 2008 roku i jest oficjalnym organem reprezentującym turystykę w Larnace na poziomie regionalnym. Zarząd jest efektem współpracy wszystkich interesariuszy turystyki na danym obszarze. Strategie i działania są wdrażane wspólnie przez główne organizacje zaangażowane w sektor turystyczny. Celem zarządu jest promocja Larnaki jako kierunku turystycznego; doskonalenie i wzbogacanie regionalnego produktu turystycznego; opracowywanie produktów turystycznych o szczególnym znaczeniu; wspieranie sektora turystyki w postępie poprzez ciągłe szkolenia i rozwój – w tym poprzez udział w programach UE; oraz rozwiązywanie wszelkich problemów, które mogą bezpośrednio lub pośrednio mieć wpływ na Larnakę i jej potencjał jako miejsca wypoczynku.

PARTNER Z GRECJI

The Institute of Citizen’s Sustainable Development and Health (Instytut Zrównoważonego Rozwoju i Zdrowia Obywateli) powstał w 2011 roku w Pireusie w Grecji. Stanowi organizację non-profit, której głównymi celami i zadaniami są przyczynianie się do dobrobytu społeczeństwa ludzkiego poprzez świadczenie zrównoważonych usług na rzecz wielu odbiorców (władze regionalne, lokalni obywatele, osoby należące do bezbronnych grup docelowych, przedsiębiorcy itp.). Aby to osiągnąć, ICISDE jest zaangażowane w szereg działań, które dotyczą ochrony środowiska, działań związanych z obszarem ekonomii na poziomie lokalnym, krajowym i europejskim, promocji regionu i produktów regionalnych oraz działań zdrowotnych. Oprócz tego I.Ci.S.DE prowadzi również badania dotyczące wielu grup docelowych i sektorów, w tym logistyki, osób z niepełnosprawnością, rozwoju regionalnego i turystyki.

PROJEKT GO FOR VET IN ERASMUS+ (2022-2-PL01-KA210-VET-000101748) JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

© Copyright 2024 Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.